Studia tatuażu z najmodniejszymi projektami dla mężczyzn

Studia tatuażu z najmodniejszymi projektami dla mężczyzn – każdy, kto szuka inspiracji, jeśli chodzi o projekty tatuaży, powinien dokładnie przejrzeć portale takie jak Instagram czy Pinterest. Społeczność chętnie dzieli się tam swoimi projektami. Na podstawie zdjęć zamieszczonych na takich stronach można również dowiedzieć się o aktualnych trendach. Męskie tatuaże są uważane za większe i bardziej wyraziste niż damskie.

To jeden z wielu powodów, dla których warto dokładnie przemyśleć swoją decyzję. Każde dobre studio tatuażu https://www.luckyseven.pl/ może przedstawić klientowi portfolio z dotychczasowymi projektami artysty. Jednak nie wszyscy chcą skorzystać z tej możliwości. Wtedy warto samemu poszukać ciekawych propozycji. Warto zastanowić się, które wzory cieszą się największą popularnością w ostatnich latach? Jakie style są uważane za najbardziej wartościowe? Gdzie najlepiej zrobić sobie tatuaż?

Najpopularniejsze męskie tatuaże

Mężczyźni odwiedzają studia tatuażu częściej niż kobiety. Mimo to można odnieść wrażenie, że wybór odpowiedniego i niepowtarzalnego wzoru jest dla nich znacznie trudniejszy niż dla dziewczyn, które wydają się być wybredne. Istnieje jednak kilka tematów, które są bardzo popularne w 2018 roku. Niektóre z tych motywów są naprawdę zaskakujące.

studia tatuażu

Tatuaże z postaciami z komiksów DC lub Marvel to jedne z najpopularniejszych tatuaży dla mężczyzn. Na czele szarży stoją Deadpool, Spider-Man, Kapitan Ameryka (lub jego tarcza), a także Batman, Hulk oraz główny bohater Mutant Universe – Wolverine. Niektórzy uważają, że ozdabianie ciał podobizną fikcyjnych superbohaterów jest dziecinne i niepotrzebne. Ci ludzie zapominają, że tatuaże polegają na ozdabianiu ciała tak, jak sobie tego życzy tatuator. Nie ma nic dziecinnego w kimś, kto potrafi wyrazić siebie w kreskówkach. Również tego typu tatuaże wyglądają bardzo pięknie, co jest ich kolejną zaletą. Pamiętajmy, że bycie cały czas poważnym tak naprawdę grozi utrzymaniem pozytywnych relacji z resztą społeczeństwa.

Studia tatuażu często realizują również pomysły z różami jako motywem przewodnim. Chociaż kwiaty mogą wydawać się tematem zarezerwowanym dla kobiet, w rzeczywistości jest odwrotnie. Róże ogólnie wyglądają bardziej interesująco na mężczyznach. Oczywiście w tym przypadku wszystko zależy od projektu. Największą popularnością cieszą się utrzymane w realistycznej stylistyce czarno-czerwone róże oraz te róże, które są głównym elementem meksykańskiej dekoracji tatuażu o tematyce śmierci, czyli obrazu śmierci.

Innym popularnym motywem jest czaszka. Takie projekty są uważane za bardzo mroczne, a niektórzy uważają je nawet za przerażające. Mimo to w wielu studiach tatuażu co miesiąc są chętni na takie projekty. Czaszki utkane są z kobiecych postaci połączonych z wizerunkami dzikich zwierząt, takich jak wilki, niedźwiedzie, wrony. Często są tematem większego projektu, obejmującego całą klatkę piersiową lub plecy. Zwykle stosuje się w tym przypadku czarny tusz i kolorowe elementy.

O wyborze studia tatuażu ułożenia ciała

Wybór konkretnego wzoru to nie wszystko. Kolejną ważną kwestią jest wybór odpowiedniego miejsca na tatuaż https://www.wbpkultura.pl/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-studia-tatuazu/. U mężczyzn najczęściej występuje na klatce piersiowej, ramionach, plecach (głównie w górnej połowie) i podudziach. Każdy z tych obszarów jest wystarczająco duży, aby zaprezentować ciekawy projekt.

Studia tatuażu z najmodniejszymi projektami dla mężczyzn

Warto pamiętać, że decydując się na pokrycie tatuażem określonej części ciała, należy przewidzieć, czy w przyszłości nie będziemy chcieli wykonywać więcej tego typu zdobień. Należy wtedy rozważyć, czy rysunki nie będą ze sobą kolidować. W końcu chodzi o to, aby efekt końcowy był jak najbardziej piękny i spójny. Zaleca się skonsultowanie swoich planów ze specjalistą. Doświadczony tatuażysta potrafi udzielić swoim klientom wielu cennych rad i zaproponować ciekawe rozwiązania.

Dobre studio tatuażu w Warszawie można poznać po tym, że pracujący w nim artyści nie tylko wykonują swoją pracę, ale także wspierają swoich klientów. Problem polega na tym, że profesjonalni tatuażyści próbują nawiązać dialog z osobą, której skórę tworzą. W ten sposób można odkryć wiele ciekawych pytań dotyczących możliwości opracowania danego elementu, jak dbać o tatuaż w najbliższych dniach iw przyszłości oraz poznać znaczenie poszczególnych wzorów.

Pamiętajmy, że średni czas spędzony w studiu tatuażu to około 5 godzin. Czasami sesja trwa nawet pół dnia, jeśli tusz ma pokryć dużą część ciała. To jeden z wielu powodów, dla których artyści chętni do rozmowy to prawdziwe skarby. Dzięki rozmowie czas upłynął nieco szybciej, a klientka miała szansę zapomnieć o nieprzyjemnym bólu związanym z zabiegiem. Nietrudno zatem dojść do wniosku, że wybór wzoru, gdzie jest wykonywany na ciele i sam salon mają znaczenie.

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,